Menu Zamknij

Instalacje kominowe Poznań

Oferujemy kompleksowy montaż wentylacji i rekuperacji, świadcząc usługi na terenie Poznania. Wykonujemy instalacje kominowe w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej czy firmowych i przemysłowych. Świadczymy usługi hydrauliczne i działamy jako firma instalacyjna wyspecjalizowana w technice grzewczej. Przedstawiamy ofertę, która dowodzi profesjonalizmu naszego zespołu.

Montaż wkładów kominowych

Szukając przedsiębiorstwa, któremu warto powierzyć przygotowanie instalacji kominowej w ramach inwestycji, na przykład deweloperskiej, zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia oraz fachowej wiedzy. Posiadamy również sprzęt do przeprowadzenia niezbędnych prac w każdym obiekcie.

Jesteśmy do dyspozycji już na etapie planowania inwestycji. Udzielamy porad dotyczących m.in. bezpieczeństwa czy działania wydajności systemu. Sprawdzamy przekroje kominów pod kątem zgodności z przepisami i wykonujemy wszystkie niezbędne prace, żeby uzyskać efekt w postaci bezpiecznej instalacji. Decydując się na zakup i montaż pieca olejowego lub gazowego, wkład kominowy powinien być wykonany ze stali kwasoodpornej.

Montaż systemu wentylacji

Świeże powietrze w budynku dobrze wpływa na samopoczucie osób mieszkających w budynku lub wydajność pracowników. Decydując się na zlecenie montażu wentylacji naszej firmie, można mieć gwarancję otrzymania systemu idealnie dopasowanego do charakterystyki danego obiektu. Oferujemy wykonanie między innymi kanałów wentylacyjnych, jak również założenie wszystkich niezbędnych urządzeń. Dlaczego tak ważne jest powierzenie prac fachowcom z doświadczeniem? Ponieważ źle wykonana instalacja kominowa skutkuje:

  • niezgodnością z wymogami przeciwpożarowymi,
  • brakiem szczelności,
  • hałaśliwą pracą,
  • ryzykiem przedwczesnej i kosztownej awarii.

Nasze projekty i wdrożenia są bardzo dokładne, spełniają wszystkie obowiązujące przepisy oraz normy. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą akcesoriów montażowych i mocowań, dzięki któremu wentylacja działa sprawnie i niezawodnie przez wiele lat.

Montaż systemu rekuperacji w Poznaniu

Nowoczesna rekuperacja to kolejna z technologii docenianych przez klientów z Poznania i okolic. Dzięki zastosowaniu mechanicznej wentylacji kominowej instalacja może odzyskiwać ciepło, wymieniając „zużyte” powietrze na czyste, które zapewnia lepsze samopoczucie i odpowiednie warunki do codziennego funkcjonowania. Każdy zatrudniony u nas instalator i hydraulik dysponuje kompetencjami do realizacji nawet najbardziej zaawansowanych i niestandardowych projektów. Powierzając naszej firmie montaż systemu rekuperacji, można mieć pewność, że wpłynie na oszczędności ciepła i poprawę jakości cyrkulacji powietrza w budynku.