Menu Zamknij

O nas

O nas - Ganc Smierzchalski

Firma instalacyjna Poznań - kim jesteśmy

Firma instalacyjna z wielopokoleniowym doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe wykonanie, doradztwo, sprzedaż, serwis oraz diagnostykę. Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno instalacje wodno-kanalizacyjne, jak i układy grzewcze zasilane za pomocą gazu. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy są w stanie wykonać je od podstaw, ale mogą też przeprowadzić niezbędną modernizację w celu zwiększenia wydajności. Dzięki temu dostosowujemy charakterystykę pracy instalacji hydraulicznych do intensywności ich eksploatacji w różnego rodzaju obiektach użytkowych.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Realizujemy projekty w każdego typu obiektach użytkowych – od hal produkcyjnych / magazynowych / sprzedażowych przez budynki wielorodzinne do mieszkań. Wykonujemy kompleksowo nowe inwestycje, jak i renowacje/remonty istniejących budynków. Nasze usługi obejmują też zamrażanie rur w Poznaniu. W ten sposób możemy bez konieczności demontażu układów hydraulicznych oraz ich opróżniania przeprowadzić prace serwisowe lub modyfikację instalacji grzewczychkanalizacyjnych wodno-kanalizacyjnych.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetowym celem. Zadowolenie inwestorów stanowi miarę naszego sukcesu, a tym samym jest najlepszym podziękowaniem dla naszej pracy. Współpracę opieramy na jak najlepszym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta i dopasowaniu się do jego potrzeb. Firma hydrauliczna GANC gwarantuje kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowywania instalacji wod.-kan.grzewczych i gazowych, ustalając ze zleceniodawcą m.in. rodzaj użytych przy montażu podzespołów oraz planowaną i rekomendowaną wydajność każdego z wymienionych układów. Wykonamy instalacje wodne w Poznaniu.

Hydraulik Poznań - dlaczego my?

 

Na przestrzeni wielu lat działalności wykonaliśmy setki usług hydraulicznych i instalacyjnych w domach i mieszkaniach prywatnych, firmach, hotelach oraz różnego rodzaju innych instytucjach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wybierając konkretne metody działania względem oczekiwań klienta i zapewniając szybki montaż. Dzięki temu wykonane przez nas instalacje gazowegrzewcze czy wodno-kanalizacyjne są wydajne oraz bezpieczne. Prace realizujemy w ustalonym terminie, trzymając się wyznaczonego harmonogramu – nawet w sytuacjach wymagających modyfikacji przyjętych założeń. Nasz instalator poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami w zakresie usług hydraulicznych. W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku zdobyliśmy zaufanie klientów indywidualnych i firm, co wynika również z troski o nawet najmniejsze szczegóły przy każdym zleceniu. Usługi jako firma instalacyjna świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i poza nim.

Działamy także jako pogotowie hydrauliczne w Poznaniu, gwarantując szybki dojazd we wskazane miejsce oraz wyeliminowanie usterki. Naszym dużym atutem jest wszechstronność. Zajmujemy się zarówno montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, jak i grzewczych czy kominowych, a także kompletnych kotłowni. Do naszej oferty zalicza się też instalatorstwo gazowe w Poznaniu. Bez problemów przygotujemy w obiekcie użytkowym układ wentylacji i rekuperacji. Wykonamy instalacje oparte na działaniu pieca c.o.pieca gazowego czy pomp ciepła. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, uwzględniając najnowsze rozwiązania technologiczne pojawiające się w branży. Zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że firma GANC zdobyła uznanie nie tylko wśród wielu krajowych inwestorów, ale także zagranicznych przedsiębiorstw. Dobry hydraulik w Poznaniu zajmie się więc wieloma pracami – gwarantujemy przy tym najwyższą jakość usług i ich terminową realizację.

Wieloletnie doświadczenieWieloletnie doświadczenie

Szeroka oferta usług instalacyjnychSzeroka oferta usług instalacyjnych

Dla klientów indywidualnych i firmDla klientów indywidualnych i firm