Menu Zamknij

Realizacje

Usługi hydrauliczne dla firm

Punkty usługowe, zakłady produkcyjne czy galerie handlowe to rodzaje obiektów, w których instalacje hydrauliczne muszą zapewniać nieustanną i bezproblemową pracę. Każda awaria staje się kosztowna – w takiej sytuacji niezbędne jest szybkie usunięcie usterki. Świadczymy kompleksowe usługi hydrauliczne kanalizacyjne, które przeznaczone są także dla firm. Jesteśmy w stanie wykonać instalacje wod.-kan. w Poznaniu. Zajmujemy się również montażem wentylacji.

Przy intensywnej eksploatacji podzespoły wymienionych układów narażone są na szybsze zużycie. Może być ono źródłem nie tylko kłopotliwych awarii, ale też obniżenia wydajności np. instalacji wodno-kanalizacyjnej. W krótkim czasie ustalimy przyczynę jej nieprawidłowego działania i przeprowadzimy niezbędne prace serwisowe. Zalicza się do nich m.in. udrażnianie rur lub ich całkowita wymiana, a także odpowietrzanie układów hydraulicznych. Możemy też zająć się instalacjami centralnego ogrzewania – obsługujemy układy gazowe. Elementem naszej oferty jest wymiana grzejników w Poznaniu.

Kompleksowy serwis instalacji grzewczych

Jako doświadczona firma hydrauliczna z Poznania zadbamy również o układ odpowiedzialny za zwiększanie lub obniżanie temperatury w obiekcie. Do naszych usług zalicza się montaż kotłowni oraz wszystkich niezbędnych jej elementów, w tym m.in. pieca c.o. – również modelu gazowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm, jesteśmy też w stanie przygotować wydajną instalację grzewczą opartą na działaniu pomp ciepła. Warto wraz z takim urządzeniem zadbać także o wdrożenie optymalnych dla danego obiektu rozwiązań technologicznych w zakresie wentylacji oraz rekuperacji.

Wiemy, jak istotne jest dla firm wykonanie układów grzewczych zapewniających efektywną pracę, ale i charakteryzujących się niewielkimi kosztami eksploatacji. Z tego względu proponujemy klientom realizowaną kompleksowo usługę, jaką jest wymiana instalacji gazowej w budynku. Dzięki nam będzie ona bezpieczna i wydajna, gwarantując możliwość taniego ogrzania obiektów o sporej powierzchni użytkowej. Wykonujemy też kompletne instalacje wodne w Poznaniu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które wykonywaliśmy m.in. dla:

IKEA Poznań, KIA Delik, Mandala Beauty Clinic, Armapol, Operator ARP, Orion Construction, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, .