Menu Zamknij

Montaż pomp ciepła w Poznaniu

Realizujemy profesjonalny montaż pomp ciepła w budynkach na terenie Poznania. Dobrze wykonana instalacja stanowi gwarancję uzyskania oszczędności na ogrzewaniu, a do tego jest wygodna i prosta w obsłudze. Kupując te urządzenia i zlecając nam projekt oraz wykonanie systemu można mieć pewność, że inwestycja będzie wykonana rzetelnie, z użyciem zaawansowanego sprzętu i na podstawie wieloletnich doświadczeń wykwalifikowanych fachowców.

Pompy ciepła – najważniejsze zalety

Nasza firma instalacyjna proponuje montaż pomp ciepła do:

  • centralnego ogrzewania,
  • ciepłej wody użytkowej (c.w.u.).

To jedno z najpopularniejszych odnawialnych źródeł energii (OZE) w ostatnich latach działa dzięki pozyskiwaniu energii z wody, powietrza lub gruntu wokół budynku. Płaci się jedynie za prąd wykorzystywany przez urządzenie, który może być darmowy. Pompy da się zasilać z instalacji solarnych.

Oferujemy montaż, a szerzej – całościowy projekt instalacji wraz z jej wdrożeniem i dostosowaniem do potrzeb klienta. Ponieważ w naszej ofercie znajdują się też usługi hydrauliczne, wiemy, co jest niezbędne do wydajnego, bezpiecznego i wygodnego korzystania z ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania.

Od razu po montażu i konfiguracji pomp ciepła można zakończyć prace. Ciepło emitowane jest spod posadzki, co zapewnia wysoki komfort termiczny. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług – każdy instalator i hydraulik zatrudniony w naszej firmie jest osobą kompetentną z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy każdego (w Poznaniu i okolicach), kto poszukuje:

  • wsparcia w zakresie audytu energetycznego do planowanej inwestycji budowlanej lub remontowej,
  • pomocy przy zakupie wszystkich elementów niezbędnych do instalacji systemu pompy ciepła – gruntowej, wodnej lub powietrznej,
  • fachowców zajmujących się precyzyjnym, szybkim i fachowym montażem,
  • specjalistów od zadań serwisowych, naprawczych czy diagnostycznych.

Nasza firma promuje wdrożenie odnawialnych źródeł energii zarówno do domu, jak i przedsiębiorstwie. Naszym doświadczeniem i profesjonalizmem wspieramy biznes w Poznaniu.