Menu Zamknij

Montaż instalacji gazowej w Poznaniu

Nowoczesne instalacje gazowe cieszą się dużą popularnością między innymi ze względu na wygodę obsługi i efektywność pieca, np. kondensacyjnego. Szukając firmy realizującej instalatorstwo gazu i kompleksowy montaż wszystkich elementów systemu, podobnie jak wymianę dotychczas używanych urządzeń – zapraszamy do współpracy z Ganc Smierzchalski z Poznania. Od lat świadczymy usługi jako firma instalacyjna, w której każdy hydraulik to bardzo doświadczona osoba.

Jak dobrać piec gazowy?

Oferując montaż instalacji gazowych, skupiamy się na kompleksowości usług, zaczynając od profesjonalnego doradztwa, tak istotnego w przypadku kluczowych inwestycji. Zanim instalator przystąpi do prac we wskazanych budynkach, konieczny jest wybór pieca gazowego. Urządzenia można podzielić ze względu na kilka kryteriów.

  • Poszczególne modele są dostępne w wersjach wiszących oraz stojących, dlatego kluczowa jest dostępna przestrzeń i projekt kotłowni lub innego pomieszczenia.
  • Sprzęt gazowy różni się od siebie budową komory spalania – otwartą lub zamkniętą.
  • Można wybrać wariant jednofunkcyjny (ogrzewający wodę do CO) lub dwufunkcyjny (ogrzewający zarówno budynek, jak i wodę).
  • Najważniejsza jest konstrukcja działania samego kotła, który może być standardowy lub kondensacyjny. W tym drugim przypadku zauważalna jest jeszcze większa efektywność i zmniejszone zużycie paliwa.

Urządzenia do obsługi gazu, które dostarczamy klientom firmowym, spełniają najwyższe kryteria jakościowe – posiadają między innymi certyfikaty CE, komplet instrukcji oraz ostrzeżeń dotyczących prawidłowej eksploatacji.

Zachęcamy do kupowania sprzętu z długim okresem gwarancyjnym i certyfikatami jakości, który zawsze pomożemy dobrać do konkretnych potrzeb. Dzięki doświadczeniu w instalatorstwie i usługach hydraulicznych nasze realizacje są precyzyjne i jednocześnie niedrogie. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, w jakim budynku została zlecona np. wymiana pieca.

Zalety ogrzewania gazowego

Nasi klienci decydujący się na montaż instalacji gazowej lub wymianę dotychczasowego systemu na nowocześniejszy, szukają systemu grzewczego, który zagwarantuje najwięcej korzyści. Rola instalatora polega zarówno na przyłączeniu budynku do sieci, jak i zaproponowaniu takich urządzeń, które zapewnią niezawodność i wydajność działania.

Podstawowa korzyść wynikająca z eksploatacji nowoczesnych pieców gazowych to wygoda użytkowania. Dobrej klasy sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Automatyczne ustawienia centralnego ogrzewania sprawiają, że praca kotła na gaz może być zaprogramowana (choć z możliwością modyfikacji w dowolnym momencie). Zlecając nam usługi hydrauliczne, można ściśle dostosować system do indywidualnych potrzeb w poszczególnych budynkach.

Najpopularniejsze piece to modele kondensacyjne, które sprawnością znacznie przewyższają standardowe. Ze względu na ich oszczędność działania rachunki za energię są niższe, szczególnie w wysokim sezonie grzewczym. Instalacja gazowa gwarantuje oszczędność miejsca, jest bezpieczna i nie generuje zabrudzeń. Wybierając naszą firmę zajmującą się instalatorstwem, można mieć pewność, że usługa montażu w Poznaniu zostanie wykonana ze 100-procentowym zaangażowaniem i zawsze zgodnie z wymaganiami danej inwestycji.