Menu Zamknij

Instalacje grzewcze Poznań

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji grzewczych, kotłowni i pieców CO, realizując usługi na terenie Poznania i okolic. Oprócz tego wspieramy klientów biznesowych jako firma realizująca wymianę grzejników, usługi hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne czy wentylacyjne. Podejmujemy się zleceń dotyczących zarówno pojedynczych budynków, jak i osiedli czy kompleksów mieszkalnych. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie, począwszy od audytu i wyceny, na realizacji i serwisie kończąc. Pomagamy na wszystkich etapach inwestycji – zarówno w samym wyborze urządzeń, jak i w zakresie profesjonalnego montowania instalacji.

Montaż kotłowni w Poznaniu

Nowoczesna instalacja grzewcza to jedna z inwestycji, których wykonania możemy się podjąć, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i nowoczesne narzędzia. Na rynku są aktualnie dostępne różne technologie, a naszą firmę wyróżnia możliwość podjęcia się praktycznie każdego zlecenia niezależnie od tego, czy dotyczy pieców CO:

  • jednofunkcyjnych (także z zasobnikami c.w.u.),
  • dwufunkcyjnych z zasobnikami,
  • wiszących lub stojących,
  • pulsacyjnych,
  • kondensacyjnych,
  • z otwartą lub zamkniętą komorą spalania.

Wybór pieca CO i rodzaju paliwa, jakiego chce się używać w kotłowni, ma bezpośrednie przełożenie na koszty ogrzewania, ale też aspekty ekologiczne oraz funkcjonalne. Zapraszamy do kontaktu w celu sprecyzowania swoich potrzeb i oczekiwań.

Montaż armatury grzewczej

Jako doświadczona firma instalacyjna usługi świadczymy między innymi poprzez montaż lub wymianę elementów armatury instalacji grzewczej, czyli:

  • zaworów,
  • pomp,
  • naczyń wzbiorczych,
  • konsol.

Zachęcamy do inwestycji w urządzenia grzewcze i części spełniające najwyższe normy jakościowe oraz bezpieczeństwa. Ich dobór w kotłowniach jest kluczowy dla skutecznego ogrzewania budynków różnego przeznaczenia – od mieszkań i domów, po obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.

Montaż ogrzewania podłogowego

Jednym z najbardziej atrakcyjnych i energooszczędnych rozwiązań na rynku jest system ogrzewania podłogowego – ciekawy wybór mogący zastąpić tradycyjną instalację grzewczą. W jego przypadku wymiana grzejnika nie jest istotna – liczy się takie ułożenie źródeł ciepła pod posadzką, aby późniejsze ogrzewanie pomieszczeń było wygodne i efektywne. Podobnie jak zakładanie kotłowni czy pieca CO, montażem ogrzewania podłogowego zajmują się nasi fachowcy z Poznania. Każdy instalator i hydraulik zatrudniony w firmie dysponuje odpowiednimi kwalifikacjami. Zachęcamy do kontaktu osoby, które chcą połączyć założenie w budynkach tzw. podłogówki z odnawialnym źródłem energii – pompą ciepła.